12.7.2001
Na sex si musel počkat.

Brad Pitt, král hollywodských svůdníků, kterému snad dosud žádná neřekla ne, to s Jennifer Anistonovou neměl tak lehké. Včera vyšlo najevo, že ji musel uhánět celých devět měsíců. Napsal o tom list Sunday Mirror.

Jennifer, představitelka Rachel ze seriálu Přátelé, prý svého neodolatelného přítele tvrdošíjně odmítala, protože se bála, že kdyby spolu začali spát moc brzy, zkazilo by to jejich romantickou lásku.

Jeden blízký přítel k tomu řekl: "Byla to ta nejchytřejší věc, jakou mohla Jennifer udělat. Představte si tu drzost - odmítnout Brada Pitta! To se mu snad nikdy v životě nestalo."

Podle listu se Brad a Jennifer poprvé milovali v mexickém Acapulcu na svatého Valentýna v roce 1999. V tu dobu už pro Pitta byla jeho přítelkyně absolutně neodolatelná.

Anistonová prý byla do Pitta zamilovaná až po uši, a proto si usmyslela, že ho musí dostat. Na první rande ho pozvala ona a pak ho okouzlila dárky, které byly udělané přímo pro něj. Také si zjistila informace z jeho soukormého života, aby se s ním mohla bavit i o jiných věcech než o kariéře.

A asi to pomohlo - za měsíc bude hvězdný pár slavit první výročí svatby!

Převzato ze serveru http://www.blesk.cz.

Zpět na seznam článků
index biografie filmografie clanky fotogalerie download recenze o webu